هوشمند سازی موتور خانه ساختمان
هوشمند سازی موتور خانه ساختمان
می 19, 2021
همه چیز درباره موارد اصلی هوشمند سازی ساختمان
هوشمند سازی ساختمان
ژوئن 3, 2021

اتوماسیون سازی خانه

اتوماسیون سازی خانه

همه چیز درباره اتوماسیون سازی خانه

اتوماسیون سازی خانه از سال ها پیش با به وجود آمدن وسایل هوشمند سازی شروع شد که سعی شده فکری به حال میزان انرژی مصرفی، کنترل و جلوگیری از اتلاف آن شود.

که از طریق سیستم های هوشمند سازی ساختمان در اصفهان می توانیم به این اهداف برسیم. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی اتوماسیون سازی منزل در صورت حضور و یا خالی بودن خانه از سکنه بپردازیم.

 

اتوماسیون سازی منزل شامل چه مواردی است؟

با اتوماسیون سازی  نه تنها خانه را دارای تجهیزات هوشمند می کنیم بلکه از میزان مصرف انرژی نیز اطلاع پیدا می کنیم و تمام موارد راحتی و آسایش افراد خانواده به خصوص برای افراد سالمند ایجاد می شود.

برای اتوماسیون سازی باید از تجهیزات متناسب با تکنولوژی روز استفاده کرد تا بتوان میزان مصرف انرژی خانه را کاهش دهیم تا هزینه های استفاده از آنها نیز برای افراد خانواده به صرفه شود و امنیت را در خانه برقرار کنیم.

برخی اوقات در خانه و ساختمان فردی وجود ندارد و کابل های برق و یا لوله های گاز که سبب صرف هزینه زیادی نیز شده اند، صدمه می بینند و ممکن است حوادث جبران ناپذیری اتفاق بیفتد که در این صورت با استفاده از اتوماسیون سازی می توان جلو ایجاد این حوادث را از راه دور نیز گرفت.

اتوماسیون سازی منزل باید از انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشد و فرد هر وقت خواست سیستم ها، دیوارها و لوازم موجود در آنها را تغییر بدهد و یا جایگزین یکدیگر کند.

از موارد مشهود اتوماسیون سازی می توان به سیستم های گرمایش و سرمایش از کف، تهویه، کنترل پریزها، تجهیزات امنیتی، کنترل روشنایی اتاق ها، سالن ها و تجهیزات و وسایل داخل منزل اشاره کرد.

این اتوماسیون سازی باید به گونه ای باشد که بتوان تمام آنها را از راه دور و به وسیله نصب نرم افزارهای هوشمندسازی روی رایانه و یا گوشی همراه کنترل کرد.

سیستم اعلام حریق اصفهان

دوربین مداربسته اصفهان

دزدگیر در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button