همه چیز درباره موارد اصلی هوشمند سازی ساختمان
هوشمند سازی ساختمان
ژوئن 3, 2021
هوشمند سازی بیمارستان
هوشمند سازی بیمارستان
ژوئن 17, 2021

تعریف هتل هوشمند

تعریف هتل هوشمند

آشنایی با تعریف هتل هوشمند

بیایید به تعریف هتل هوشمند بپردازیم . استفاده از سیستم های هوشمند سازی برای تمام ساختمان های اداری، تجاری و اطلاعاتی و همچنین هتل ها و …

استفاده از سیستم های هوشمند سازی برای تمام ساختمان های اداری، تجاری و اطلاعاتی و همچنین هتل ها و مکان های تفریحی کارایی زیادی دارد. بسیاری از هتل ها با هوشمند سازی می توانند ضمن بهره وری بیشتر، از نیروهای خدماتی فردی کمتری استفاده کنند تا بدین صورت هزینه ها هم کم شود و راحتی میهمانان نیز بیشتر شود. حالا می توانیم به تعریف هتل هوشمند بپردازیم.

 

تعریف هتل هوشمند و استفاده از خدمات آن

امروزه صنعت گردشگری یکی از پر درآمدترین صنایع در کشورهای مختلف می باشد. به همین دلیل هتل ها سعی می کنند با صرف هزینه های زیاد ابتدایی برای هوشمندسازی، در طولانی مدت هزینه های خود را کم کنند و راحتی مسافران را تامین کنند و به یک هتل هوشمند با امکانات متفاوت تبدیل شوند.

فرآیند هوشمندسازی را می توان در تمام قسمت های هتل ها مانند، باز و بسته شدن درب ها، استخرها، سالن های پذیرایی و کافی شاپ ها، قسمت پذیرش هتل، بخش های اداری، پارکینگ ها و … مورد استفاده قرار داد و از نیروی خدماتی کمتری استفاده کرد.

با هوشمند سازی ساختمان هتل می توان از راه دور به تهویه سرمایشی و گرمایشی اتاق ها، امکان ارتباط مسافران با پذیرش و قسمت های مختلف هتل رسید.

همچنین با استفاده از کنترل های هوشمند از راه دور می توان میزان روشنایی اتاق ها و قسمت های مختلف هتل را کنترل کرد، کنترل پرده های اتاق ها و دیگر قسمت ها را در دست گرفت، مسافران می توانند نسبت به رزرو اتاق اقدام کنند و هزینه های خود را از راه دور پرداخت کنند.

هتل های هوشمند می توانند این امکان را به مسافران بدهند که در صورت تمایل آنها به گردشگری در مکان های مخصوص به مانند شهرها و موزه ها نسبت به تهیه بلیط اقدام کنند و شرایط مختلف آب و هوایی و … را نیز برای آنها به صورت اینترنتی اعلام کنند.

سما هوشمند گامی بزرگ در زمینه هوشمند سازی ساختمان در اصفهان نظیر دوربین مدار بسته در اصفهان ، نصب دزدگیر در اصفهان و سایر موارد مربوط به هوشمندسازی برداشته است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button