NVR
جولای 29, 2020
هوشمندسازی ساختمان در اصفهان
هوشمندسازی ساختمان در اصفهان
آگوست 15, 2020

دزدگیر در اصفهان

دزدگیر در اصفهان

دزدگیر در اصفهان

دزدگیر در اصفهان

دزدگیر در اصفهان :

اگر به دنبال شرکت مناسب برای خرید دزدگیر در اصفهان هستید که در جهت هوشمند سازی ساختمان مطابق با پیشرفت های دنیای مدرن است پیشنهاد ما سما هوشمند به شماست .

مهمترین  مزایای دزدگیر چیست ؟

در عصر دیجیتالی که فناوری بی سیم رایج است، مزایای دزدگیر در اصفهان یا همان سیستم های اعلام خطر افزایش یافته و از هر زمان دیگری ارزان قیمت تر شده اند.

سیستم های هشدار خانگی شرکت سما هوشمند  باعث جلوگیری از وقوع جرم می شوند ، خانه های بدون سیستم دزدگیر تقریباً سه برابر بیشتر احتمال دارد که توسط یک سارق هدف قرار بگیرند.

دانستن اینکه خانه به سیستم دزدگیر مجهز است ، خود برای جلوگیری از بسیاری از سرقت ها کافی است.

 دزدگیر در اصفهان

مزایای دزدگیر

از مهمترین مزایای دزدگیر می توان به حفاظت از اشیاء با ارزش اشاره کرد. همه ما صاحب خانه هایی را می شناسیم که توسط سارقان مورد سرقت جواهرات گران قیمت، و سایر موارد قیمتی قرار گرفته اند.

استفاده از دزدگیر تا حدودی از این کار جلوگیر می کند و یا در صورت اتفاق افتادن آن، دزدگیر  برای شناسایی سارقان کمک فراوانی می کند.

دزدگیرهای مدرن امکان دسترسی از راه دور را از طریق رایانه، تلفن هوشمند یا تبلت با قابلیت اینترنت برای کاربران فراهم می کند.

می توانید از راه دور مکان مورد نظر را مشاهده کرده و طیف گسترده ای از سیستم های خانگی را از راه دور نظارت و کنترل کنید از جمله باز و بسته کردن درب و پنجره، کنترل سیستم زنگ خطر و قفل درب ها.

انواع دزدگیر

انواع دزدگیر در بازار 

با پیشرفت تکنولوژی شاهد حضور طیف گسترده ای از دزدگیرها هستیم که هر کدام از آنها مزیت های مخصوص به خود را دارند. معمولا دزدگیرها را بر حسب کارایی در موارد زیر دسته بندی می کنند:

  • دزدگیر اماکن سیم کارتی
  • دزدگیر اماکن بیسیم
  • دزدگیر اماکن آژیری
  • دزدگیر اماکن سخنگو

مزایای دزدگیرهای بیان شده در بالا متفاوت است و در بین آنها دزدگیر اماکن بیسیم کارایی بیشتر دارد و نسبت به سایر دزدگیرها گران قیمت است.

شما در این نوع دزدگیر امکان کنترل از راه دور را دارید و به راحتی می توانید محیط و مکان مورد نظر را نظارت کنید.

 

دزدگیر در اصفهان

دو نوع سیستم امنیتی دزدگیر در اصفهان  وجود دارد:

دزدگیر در اصفهان تحت نظارت حرفه ای و بدون نظارت. در حالت اول ، هنگامی که زنگ هشدار به صدا در می آید ، یک شرکت نظارت حرفه ای اعلانی دریافت می کند و سپس سعی می کند با شما و در صورت نیاز با خدمات اضطراری محلی شما تماس بگیرد. یک سیستم بدون نظارت تمام کارها را به عهده شما می گذارد. این بدان معناست که شما باید شبانه روز و در حین کار و تعطیلات در تماس باشید و آماده باشید تا تعیین کنید آیا پلیس ، آتش نشانی یا سایر خدمات اضطراری باید اعزام شوند یا خیر. سپس باید خودتان با آن تماس بگیرید. این یک تفاوت بزرگ است ، و چرا ما فکر می کنیم یک سیستم تحت نظارت حرفه ای از امنیت بالاتری نسبت به یک سیستم بدون نظارت یا خود نظارت برخوردار است.

هنگامی که تصمیم گرفتید چه نوع سیستمی را می خواهید ، باید انتخاب کنید که آن سیستم شامل چه مواردی می شود. اکثر شرکت های امنیتی ، چه DIY باشند ، چه بصورت حرفه ای نصب شده باشند ، چه بصورت حرفه ای نظارت شوند و چه خود نظارت داشته باشند ، در صورتی که درباره انتخاب خود دچار سردرگمی شده اید ، راهنمایی ارائه می دهند. سیستم های DIY نیز ماژولار هستند ، بنابراین می توانید به راحتی حسگرها و دستگاه هایی را که به آنها نیاز دارید اضافه کنید – شاید یک دوربین کنار گاراژ یا حسگرهایی در در شیشه ای کشویی طبقه بالا.

ستون فقرات دزدگیر در اصفهان ایستگاه پایه است. این واحد چیزی است که با تمام سنسورهای امنیتی و اجزای خانه هوشمند در خانه شما ارتباط برقرار می کند. بسیاری از آنها به روتر خانگی متصل می شوند ، اما اگر شبکه Wi-Fi یا تلفن همراه شما پشتیبانی می کند ، مکان انعطاف پذیرتر است. سنسورهای تماس اولین چیزی است که باید در کنار ایستگاه پایه خریداری کنید. اینها به درها و پنجره ها متصل می شوند و هنگام باز شدن به شما هشدار می دهند. سایر اجزای امنیتی خانه شامل سنسورهای حرکت ، صفحه کلید ، کلیدهای فاب ، دوربین ، سنسورهای شکستن شیشه و دکمه های وحشت است.

 

امنیت ، حریم خصوصی و سیستم های امنیتی

سما هوشمند مسائل امنیتی و حریم خصوصی را جدی می گیرد و تا آنجا که ممکن است نحوه برخورد شرکت هایی که توصیه می کنیم با داده های مشتری بررسی می کند. به عنوان بخشی از فرایند بررسی سیستم های امنیتی منزل ، ما تمام اقدامات امنیتی و حریم خصوصی داده ها را در پشت گزینه های خود بررسی کردیم. ما همچنین با تمام شرکت هایی که گزینه های برتر ما را تهیه کرده اند تماس گرفتیم و از آنها خواسته شد تا به پرسشنامه ای گسترده پاسخ دهند تا اطلاعاتی را تأیید کند که ما فکر می کنیم باید نگرانی اصلی خریداران بالقوه باشد. در اینجا نتایج است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button