NVR
جولای 29, 2020
هوشمندسازی ساختمان در اصفهان
هوشمندسازی ساختمان در اصفهان
آگوست 15, 2020

دزدگیر در اصفهان

دزدگیر در اصفهان

دزدگیر در اصفهان

دزدگیر در اصفهان

دزدگیر در اصفهان :

اگر به دنبال شرکت مناسب برای خرید دزدگیر در اصفهان هستید که در جهت هوشمند سازی ساختمان مطابق با پیشرفت های دنیای مدرن است پیشنهاد ما سما هوشمند به شماست .

مهمترین  مزایای دزدگیر چیست ؟

در عصر دیجیتالی که فناوری بی سیم رایج است، مزایای دزدگیر  یا همان سیستم های اعلام خطر افزایش یافته و از هر زمان دیگری ارزان قیمت تر شده اند.

سیستم های هشدار خانگی شرکت سما هوشمند  باعث جلوگیری از وقوع جرم می شوند ، خانه های بدون سیستم دزدگیر تقریباً سه برابر بیشتر احتمال دارد که توسط یک سارق هدف قرار بگیرند.

دانستن اینکه خانه به سیستم دزدگیر مجهز است ، خود برای جلوگیری از بسیاری از سرقت ها کافی است.

مزایای دزدگیر

از مهمترین مزایای دزدگیر می توان به حفاظت از اشیاء با ارزش اشاره کرد. همه ما صاحب خانه هایی را می شناسیم که توسط سارقان مورد سرقت جواهرات گران قیمت، و سایر موارد قیمتی قرار گرفته اند.

استفاده از دزدگیر تا حدودی از این کار جلوگیر می کند و یا در صورت اتفاق افتادن آن، دزدگیر  برای شناسایی سارقان کمک فراوانی می کند.

دزدگیرهای مدرن امکان دسترسی از راه دور را از طریق رایانه، تلفن هوشمند یا تبلت با قابلیت اینترنت برای کاربران فراهم می کند.

می توانید از راه دور مکان مورد نظر را مشاهده کرده و طیف گسترده ای از سیستم های خانگی را از راه دور نظارت و کنترل کنید از جمله باز و بسته کردن درب و پنجره، کنترل سیستم زنگ خطر و قفل درب ها.

انواع دزدگیر

انواع دزدگیر در بازار 

با پیشرفت تکنولوژی شاهد حضور طیف گسترده ای از دزدگیرها هستیم که هر کدام از آنها مزیت های مخصوص به خود را دارند. معمولا دزدگیرها را بر حسب کارایی در موارد زیر دسته بندی می کنند:

  • دزدگیر اماکن سیم کارتی
  • دزدگیر اماکن بیسیم
  • دزدگیر اماکن آژیری
  • دزدگیر اماکن سخنگو

مزایای دزدگیرهای بیان شده در بالا متفاوت است و در بین آنها دزدگیر اماکن بیسیم کارایی بیشتر دارد و نسبت به سایر دزدگیرها گران قیمت است.

شما در این نوع دزدگیر امکان کنترل از راه دور را دارید و به راحتی می توانید محیط و مکان مورد نظر را نظارت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button