مدت ضبط تصاویر دوربین مدار بسته   
مدت زمان ضبط دوربین مدار بسته
آگوست 5, 2021
مزایای دوربین مداربسته
مزایای دوربین مداربسته
سپتامبر 1, 2021

دوربین مدار بسته مخفی

دوربین مداربسته مخفی

تاریخچه دوربین مدار بسته مخفی

اولین بار از دوربین مدار بسته مخفی در زمان جنگ های جهانی استفاده شد. آلمانی های نازی برای امور جاسوسی از این دوربین حرفه ای استفاده کردند. امور جاسوسی در تاریخچه دوربین مدار بسته مخفی یکی از کاربردهای مهم این دوربین است. سرویس های جاسوسی غرب و شرق به صورت حرفه ای اقدام به استفاده از این دوربین در تمامی امورات مربوطه کردند. دوربین های مدار بسته در دو نوع کلی با سیم و بی سیم موجود هستند. انواع این دوربین ها را در جنگ های جهانی برای امورات جاسوسی استفاده کردند. تا حد زیادی سرنوشت جنگ های جهانی در دستان این دوربین ها بوده است.

انواع دوربین های مدار بسته مخفی

دوربین های بی سیم امکان انتقال تصاویر به فاصله های نزدیک را خواهند داشت. دوربین های دارای سیم تا فاصله های طولانی امکان ارسال اطلاعات را دارا هستند. دوربین مدار بسته اصفهان مخفی در دو نوع کلی موجود هستند و هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را داند. دوربین های مدار بسته بی سیم از ریموت استفاده می کنند. کنترل های مرتبط با این دستگاه به صورت دستی فعالیت می کنند.

ویژگی دوربین های مدار بسته جاسوسی

دوربین های جاسوسی دارای ویژگی ها و امکانات بسیار متنوعی می باشند و برای امور مختلفی کاربردی هستند. واقعیت این است که این دوربین ها فقط برای جاسوسی کاربرد ندارند و در بخش های متفاوت استفاده می شوند.

به صورت کلی دارای ویژگی های زیر هستند.

تشخیص حرکت از جالب ترین ویژگی های این دوربین مخفی است. در صورت استفاده بهینه از این قابلیت، به میزان بسیار زیادی صرفه جویی در مصرف برق و حافظه خواهید داشت. در صورت حرکت اشیا و افراد، این دوربین تصاویر را ضبط می کند.

دید در شب از حرفه ای ترین ویژگی های دوربین مدار بستهاست. در صورت بهره گرفتن از این وسیله تصاویر بسیار عالی از اطراف خواهید داشت. حتی در تاریکی مطلق هم میتوان از این دوربین استفاده کرد. این یکی از خارق العاده ترین ویژگی های این دوربین است.

 

منبع تغذیه دائمی و موقتی برای دوربین های مخفی در نظر گرفته شده است. در این صورت دوربین های ذکر شده به هیچ عنوان در هنگام ضبط خاموش نخواهند شد. استفاده 24 ساعته از این دوربین امری بسیار ساده است.

فیلم رنگی برای شما امکان ثبت جزئیات به بهترین نحو را فراهم می کند. دوربین مدار بسته  برای ثبت جزئیات نیاز به تشخیص دقیق رنگ ها دارد. از این رو لازم است از قابلیت فیلم رنگی استفاده کند.

 

دوربین مدار بسته مخفی

سازگاری این دوربین ها با تلفن همراه یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که در هنگام خرید و نصب این دوربین ها باید به آن توجه شود. در صورتی که نمونه دوربین تهیه شده از سازگاری خوبی با تلفن افراد برخوردار نباشد، مشکلات بسیار زیادی ایجاد می شود. در این صورت اطلاعات و تصاویر دوربین مدار بسته مخفی را نمی توان به بهترین نحو نگهداری و دسته بندی کرد. برای چک کردن های دوره ای دوربین های مخفی نیاز است که حتما این اتصال به خوبی بین تلفن همراه و دوربین برقرار شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button