هوشمندسازی ساختمان در اصفهان
هوشمندسازی ساختمان در اصفهان
آگوست 15, 2020
کاربرد دوربین مداربسته
کاربرد دوربین مداربسته در مورد نحوه عملکرد و فروش انواع دوربین های مداربسته
اکتبر 6, 2020

شرکت های دوربین مداربسته در اصفهان

شرکت های دوربین مدار بسته اصفهان

شرکت های دوربین مداربسته در اصفهان

شرکت های دوربین مداربسته در اصفهان

مهمترین  مزایای دوربین مداربسته چیست؟

مزایای خرید دوربین مداربسته از شرکت های دوربین مداربسته در اصفهان نظیر سما هوشمند بسیار زیاد است، در اینجا ما برخی از مزایای برتر این سیستم را که به نظر جالب هستند برایتان بازگو می کنیم تا بیشتر با آن آشنا شوید:

۱. بازدارنده جرم:

ناگفته نماند که نصب دوربین مدار بسته در محل کار و یا منزل شما به عنوان یک عامل بازدارنده جدی برای مجرمان و هرکسی که فعالیت غیرقانونی انجام می دهد، عمل می کند. این مورد از مهمترین مزایای دوربین مداربسته به شمار می رود.

مزایای  خرید دوربین مداربسته از شرکت های دوربین مداربسته در اصفهان

۲. نظارت بر فعالیت ها:

سیستم های دوربین مدار بسته قادر به نظارت و پیگیری آنچه که در  محوطه اتفاق می افتد هستند. و کارفرمایان با نظارت بر فعالیت کارگران و بازدید کنندگان می توانند از آنچه که در آنجا اتفاق می افتد با خبر شوند و روند کار را مدیریت کنند.

۳. جمع آوری شواهد:

در صورت وقوع جرم و جنایت در محل شما، داشتن یک دوربین مدار بسته واقعاً سودآور خواهد بود، زیرا راهی برای جمع آوری شواهد برای کمک به “جستجوی دقیق” در مورد آنچه اتفاق افتاده است فراهم می کند، و می توان جرایم را آسان تر حل کرد.

۴. سوابق را حفظ کنید:

دوربین ها بهترین و مناسب ترین ابزار برای نگهداری سوابق ورود و خروج کارکنان هستند و همچنین کارفرما به راحتی می تواند با این ابزار نظارت کلی بر محیط کاری خود داشته باشد، بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که همه چیز به طور صحیح انجام می شود.

خرید دوربین مداربسته

انواع دوربین مداربسته از شرکت های دوربین مداربسته در اصفهان ؟

به طوری کلی دوربین های مداربسته را به دو صورت آنالوگ و سیگنالی دسته بندی می کنند که مزایای دوربین مداربسته سیگنالی بیشتر است.

نوع سیگنال نیز خود به سه دسته زیر تقسیم می شود:

  • دوربین های دو منظوره
  • دوربین های آنالوگ
  • دوربین های ip (آی پی تحت شبکه)

علاوه بر این دوربین مداربسته از نظر شکل ظاهری و کاربرد در دسته های زیر جای می گیرد:

  • دوربین های صنعتی
  • دوربین های مینیاتوری
  • دوربین های dome
  • دوربین مادون قرمز ir
  • دوربین چرخشی ptz

از مهمترین مزایای دوربین مداربسته جدید می توان به ضد آب بودن برخی از آنها اشاره کرد. شما می توانید از آنها در فضاهای باز بیرون نیز استفاده کنید.

دوربین مداربسته چیست؟

دوربین مداربسته CCTV مخفف Closed Circuit Television است. این یک سیستم ویدیویی است که از دوربین های فیلمبرداری استراتژیک در اطراف منطقه ای تشکیل می شود که تصاویر را ضبط می کند و سپس برای مشاهده در زمان واقعی و همچنین پخش فیلم به یک نمایشگر (های مانیتور) منتقل می شود.

بنابراین یک سیستم دوربین مداربسته به تمام جنبه ها و اجزای سازنده سیستم مانند دوربین ، سیم کشی ، ذخیره فیلم فیلم (از طریق ابر یا ضبط کننده دیجیتال ویدیو) ، مانیتورها ، کنترل دسترسی و مدیریت کلی سیستم اشاره دارد.

شما می توانید  برای افزایش امنیت محل کار خود و همچنین نظارت بر مناطق مهم در هر زمان ، از یک سیستم دوربین مدار بسته استفاده کنید. این امر به ویژه برای مکانهای بزرگ یا مکانهایی که تجهیزات ، محصولات یا اطلاعات با ارزش را در خود جای داده اند بسیار مفید خواهد بود.

دوربین های شرکت های دوربین مداربسته در اصفهان علاوه بر ضبط فیلم های ویدئویی ، یک سیستم دوربین مداربسته همچنین می تواند در صورت وجود فعالیت یا حرکت در یک دوربین خاص در یک زمان مشخص ، شما را مطلع کند. به عنوان مثال ، در شب شب در حالی که محل کسب و کار در بسته و کارمندان به خانه رفته اند. این اعلان می تواند نشان دهد که شخصی ممکن است در حال ورود به سایت شما باشد یا قصد ورود به آن را داشته باشد.

اگرچه می توان از یک سیستم دوربین مدار بسته برای نظارت بر فعالیت در محل استفاده کرد ، اما در ساعات کار و خارج از آن می توان از این سیستم برای شناسایی مجرمان تحت تعقیب و همچنین بازدارندگی در برابر مزاحمان بالقوه استفاده کرد.

دوربین مدار بسته چگونه کار می کند؟

آیا می خواهید از چگونگی عملکرد یک دوربین های شرکت های دوربین مداربسته در اصفهان مطلع شوید؟ این کار پیچیده نیست ، اما بسته به نوع سیستمی که نصب می کنید و اجزای استفاده شده متفاوت است. با این حال ، روند کلی یکسان است.

حداقل از یک دوربین ، لنز ، مانیتور و ضبط کننده ، یک سیستم دوربین مدار بسته بسته به اندازه منطقه ای که مایل به نظارت است ، می تواند کوچک یا بزرگ باشد . دوربین مدار بسته توسط دوربین یا دوربین ها یک توالی ثابت از تصاویر را انجام می دهد که سپس توسط کابل یا بی سیم منتقل می شود (بسته به نوع سیستم انتخاب شده) به دستگاه ضبط و سپس به مانیتور نمایشگر ، که به فرد امکان می دهد توالی تصاویر به عنوان فیلم ویدیویی. بسته به نوع دوربین های استفاده شده ، ممکن است قابلیت بزرگنمایی و کوچک نمایی و چرخش 360 درجه را نیز داشته باشند.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، انواع مختلفی از سیستمهای مداربسته با دوربینهای مختلف وجود دارد که کاربردهای مختلفی دارند مانند دید در شب ، تصویربرداری حرارتی و تشخیص پلاک.

دو نوع اصلی سیستم شرکت های دوربین مداربسته در اصفهان عبارتند از:

سیمی : دوربین ها و بقیه سیستم ها سیم کشی سختی دارند.

بی سیم : به سیم کار نمی کند زیرا سیستم از طریق اتصال به اینترنت کار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button