هوشمندسازی ساختمان در اصفهان
هوشمندسازی ساختمان در اصفهان
آگوست 15, 2020
کاربرد دوربین مداربسته
کاربرد دوربین مداربسته در مورد نحوه عملکرد و فروش انواع دوربین های مداربسته
اکتبر 6, 2020

شرکت های دوربین مداربسته در اصفهان

شرکت های دوربین مدار بسته اصفهان

شرکت های دوربین مداربسته در اصفهان

شرکت های دوربین مداربسته در اصفهان

مهمترین  مزایای دوربین مداربسته چیست؟

مزایای خرید دوربین مداربسته از شرکت های دوربین مداربسته در اصفهان نظیر سما هوشمند بسیار زیاد است، در اینجا ما برخی از مزایای برتر این سیستم را که به نظر جالب هستند برایتان بازگو می کنیم تا بیشتر با آن آشنا شوید:

۱. بازدارنده جرم:

ناگفته نماند که نصب دوربین مدار بسته در محل کار و یا منزل شما به عنوان یک عامل بازدارنده جدی برای مجرمان و هرکسی که فعالیت غیرقانونی انجام می دهد، عمل می کند. این مورد از مهمترین مزایای دوربین مداربسته به شمار می رود.

مزایای  خرید دوربین مداربسته از شرکت های دوربین مداربسته در اصفهان

۲. نظارت بر فعالیت ها:

سیستم های دوربین مدار بسته قادر به نظارت و پیگیری آنچه که در  محوطه اتفاق می افتد هستند. و کارفرمایان با نظارت بر فعالیت کارگران و بازدید کنندگان می توانند از آنچه که در آنجا اتفاق می افتد با خبر شوند و روند کار را مدیریت کنند.

۳. جمع آوری شواهد:

در صورت وقوع جرم و جنایت در محل شما، داشتن یک دوربین مدار بسته واقعاً سودآور خواهد بود، زیرا راهی برای جمع آوری شواهد برای کمک به “جستجوی دقیق” در مورد آنچه اتفاق افتاده است فراهم می کند، و می توان جرایم را آسان تر حل کرد.

۴. سوابق را حفظ کنید:

دوربین ها بهترین و مناسب ترین ابزار برای نگهداری سوابق ورود و خروج کارکنان هستند و همچنین کارفرما به راحتی می تواند با این ابزار نظارت کلی بر محیط کاری خود داشته باشد، بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که همه چیز به طور صحیح انجام می شود.

خرید دوربین مداربسته

انواع دوربین مداربسته از شرکت های دوربین مداربسته در اصفهان ؟

به طوری کلی دوربین های مداربسته را به دو صورت آنالوگ و سیگنالی دسته بندی می کنند که مزایای دوربین مداربسته سیگنالی بیشتر است.

نوع سیگنال نیز خود به سه دسته زیر تقسیم می شود:

  • دوربین های دو منظوره
  • دوربین های آنالوگ
  • دوربین های ip (آی پی تحت شبکه)

علاوه بر این دوربین مداربسته از نظر شکل ظاهری و کاربرد در دسته های زیر جای می گیرد:

  • دوربین های صنعتی
  • دوربین های مینیاتوری
  • دوربین های dome
  • دوربین مادون قرمز ir
  • دوربین چرخشی ptz

از مهمترین مزایای دوربین مداربسته جدید می توان به ضد آب بودن برخی از آنها اشاره کرد. شما می توانید از آنها در فضاهای باز بیرون نیز استفاده کنید.

دوربین مداربسته چیست؟

دوربین مداربسته CCTV مخفف Closed Circuit Television است. این یک سیستم ویدیویی است که از دوربین های فیلمبرداری استراتژیک در اطراف منطقه ای تشکیل می شود که تصاویر را ضبط می کند و سپس برای مشاهده در زمان واقعی و همچنین پخش فیلم به یک نمایشگر (های مانیتور) منتقل می شود.

بنابراین یک سیستم دوربین مداربسته به تمام جنبه ها و اجزای سازنده سیستم مانند دوربین ، سیم کشی ، ذخیره فیلم فیلم (از طریق ابر یا ضبط کننده دیجیتال ویدیو) ، مانیتورها ، کنترل دسترسی و مدیریت کلی سیستم اشاره دارد.

شما می توانید  برای افزایش امنیت محل کار خود و همچنین نظارت بر مناطق مهم در هر زمان ، از یک سیستم دوربین مدار بسته استفاده کنید. این امر به ویژه برای مکانهای بزرگ یا مکانهایی که تجهیزات ، محصولات یا اطلاعات با ارزش را در خود جای داده اند بسیار مفید خواهد بود.

دوربین های شرکت های دوربین مداربسته در اصفهان علاوه بر ضبط فیلم های ویدئویی ، یک سیستم دوربین مداربسته همچنین می تواند در صورت وجود فعالیت یا حرکت در یک دوربین خاص در یک زمان مشخص ، شما را مطلع کند. به عنوان مثال ، در شب شب در حالی که محل کسب و کار در بسته و کارمندان به خانه رفته اند. این اعلان می تواند نشان دهد که شخصی ممکن است در حال ورود به سایت شما باشد یا قصد ورود به آن را داشته باشد.

اگرچه می توان از یک سیستم دوربین مدار بسته برای نظارت بر فعالیت در محل استفاده کرد ، اما در ساعات کار و خارج از آن می توان از این سیستم برای شناسایی مجرمان تحت تعقیب و همچنین بازدارندگی در برابر مزاحمان بالقوه استفاده کرد.

دوربین مدار بسته چگونه کار می کند؟

آیا می خواهید از چگونگی عملکرد یک دوربین های شرکت های دوربین مداربسته در اصفهان مطلع شوید؟ این کار پیچیده نیست ، اما بسته به نوع سیستمی که نصب می کنید و اجزای استفاده شده متفاوت است. با این حال ، روند کلی یکسان است.

حداقل از یک دوربین ، لنز ، مانیتور و ضبط کننده ، یک سیستم دوربین مدار بسته بسته به اندازه منطقه ای که مایل به نظارت است ، می تواند کوچک یا بزرگ باشد . دوربین مدار بسته توسط دوربین یا دوربین ها یک توالی ثابت از تصاویر را انجام می دهد که سپس توسط کابل یا بی سیم منتقل می شود (بسته به نوع سیستم انتخاب شده) به دستگاه ضبط و سپس به مانیتور نمایشگر ، که به فرد امکان می دهد توالی تصاویر به عنوان فیلم ویدیویی. بسته به نوع دوربین های استفاده شده ، ممکن است قابلیت بزرگنمایی و کوچک نمایی و چرخش 360 درجه را نیز داشته باشند.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، انواع مختلفی از سیستمهای مداربسته با دوربینهای مختلف وجود دارد که کاربردهای مختلفی دارند مانند دید در شب ، تصویربرداری حرارتی و تشخیص پلاک.

دو نوع اصلی سیستم شرکت های دوربین مداربسته در اصفهان عبارتند از :

سیمی : دوربین ها و بقیه سیستم ها سیم کشی سختی دارند.

بی سیم : به سیم کار نمی کند زیرا سیستم از طریق اتصال به اینترنت کار می کند.

 دوربین مدار بسته چگونه دوربینی است؟           

شرکت های دوربین مداربسته در اصفهان که برای حفاظت از ساختمان ها استفاده می شود، یکی از رایج ترین انواع دوربین های صنعتی و تجاری هستند. به طور کلی دوربین های مدار بسته را به دو دسته بولت و دام تقسیم بندی می کنند. دوربین مدار بسته تحت شبکه زیر مجموعه ای از این تقسیم بندی دوربین ها است. برای حفاظت از مکان های بسیار مهم به طور کلی از دوربین های مدار بسته استفاده می شود. بسته به کاربرد این دوربین ها آن ها را در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می دهند. سیستم های حفاظتی از دوربین مدار بسته تحت شبکه برای ثبت اطلاعات و تصاویر بسیار مهم استفاده می کنند. این دوربین در نهادها و ادارات امنیتی استفاده می شود و کاربردهای مختلفی در بخش های امنیتی دارد.

دوربین مدار بسته تحت شبکه

تاریخچه دوربین مدار بسته تحت شبکه

اولین بار از دوربین مدار بسته تحت شبکه در سال 1996 استفاده شد. اولین نمونه های این دوربین در سال 1996 توسط شرکت axis تولید شد. تمامی دوربین های مرتبط با شبکه، نوعی کامپیوتر محسوب می شوند. این مورد در تمامی انواع شرکت های دوربین مداربسته در اصفهان تحت شبکه مشترک است. قسمت های تبدیل کننده در این دوربین در نهایت اثرات بسیار مطلوبی را بر عملکرد این دوربین خواهند داشت. دوربین متصل به شبکه دارای اجزای زیادی است که در طول تاریخ حیات این دوربین به آن افزوده شده است. تصاویر توسط حسگرهای این دوربین به اطلاعات دیجیتالی تبدیل می شوند و به شبکه ارسال می گردند. عملکرد دوربین مدار بسته تحت شبکه به این صورت است که در طول تاریخ تاسیس آن تکمیل شده است. فرایند تبدیل تصاویر به اطلاعات دیجیتال توسط این دوربین ها انجام شده و برای اصلاح این فرایند زمان بسیار زیادی طی شده است.

دوربین مدار بسته تحت شبکه

اولین دوربین های تحت فرماندهی شبکه از وب سرور اختصاصی برای انتقال اطلاعات خود استفاده می کردند. در سال 1999 اولین نسخه کامل دوربین های تحت شبکه تولید شد و ساختار این دوربین با نمونه ابتدایی بسیار متفاوت بود.

کیفیت انواع دوربین مدار بسته تحت شبکه

کیفیت دوربین های شرکت های دوربین مداربسته در اصفهان تحت شبکه به صورت 2 تا 24 مگاپیکسل بوده و طراحی بسیار خاصی برای آن در نظر گرفته شده است. با گسترش فناوری های نوین این دوربین ها کیفیت آن ها افزایش چشمگیری پیدا خواهد کرد. نصب دوربین های مختلف در حالت های مختلفی انجام می شود و کیفیت بسیار خاصی برای آن ها در نظر گرفته می شود.

ویژگی های مثبت دوربین مدار بسته تحت شبکه

دوربین شرکت های دوربین مداربسته در اصفهان دارای ویژگی های بسیار عالی زیر است:

امکانات پردازش فوق حرفه ای و بسیار عالی از مهم ترین ویژگی های این دوربین ها می باشد. همچنین امکان چرخش و کنترل دوربین های تحت شبکه را از ویژگی های بسیار اصولی این دوربین ها می توان دانست. تغذیه دوربین ها توسط کابل شبکه نیز از نقاط قوت دوربین های تحت شبکه می باشد. کیفیت بالای تصاویر دوربین های مرتبط با شبکه یکی از عالی ترین قابلیت های این دوربین ها است. کیفیت تصاویر بالای یک دوربین، در واقع حیاتی ترین ویژگی آن می باشد.

 

دوربین های مدار بسته راهی مقرون به صرفه برای افزایش امنیت در املاک شما هستند. آنها نه تنها برای جلوگیری از وقوع جرم بلکه برای حل و فصل مسائل مربوط به جرائم نیز مورد استفاده قرار می گیرند ، زیرا فیلم های ضبط شده می توانند به عنوان شواهد قانونی طبق قانون استفاده شوند.

در کنار صحبت هایی که در مورد میزان سودمندی دوربین های مداربسته برای افراد و جامعه به طور کلی وجود دارد ، نگرانی هایی نیز در مورد سوء استفاده و نقض حریم خصوصی وجود دارد.

هر کس مجاز است سیستم های دوربین مدار بسته را بر روی املاک خود نصب کند ، مشروط بر این که استدلال مناسب و نگرانی های امنیتی مشروع برای این کار داشته باشد.

با این وجود ، قوانین و مقررات خاصی برای اطمینان از عدم سوء استفاده از سیستم ها و عدم نقض قوانین سختگیرانه حریم خصوصی که از حقوق افراد محافظت می کند ، وجود دارد.

یکی از این قوانین مربوط به مدت زمان مجاز برای نگهداری فیلم دوربین مدار بسته است.

 

 

چقدر می توان فیلم دوربین مداربسته را نگه داری کرد؟

فیلم های دوربین مداربسته تابع قانون حفاظت از داده ها (DPA) است که شامل تصاویر و فیلم هایی است که می تواند برای شناسایی استفاده شود.

فیلم های دوربین مداربسته اطلاعات ارزشمندی را در مورد حوادث ارائه می دهد و ممکن است برای پلیس در تلاش برای شناسایی و دستگیری عامل جنایتکار مفید باشد. با این حال ، ایمن نگه داشتن فیلم ضبط شده و حذف آن پس از زمان مشخص ، مسئولیت بزرگی است.

به طور کلی ، 31 روز زمانی است که اکثر کاربران دوربین مدار بسته فیلم های ضبط شده خود را نگه می دارند و همچنین توسط پلیس نیز همین زمان  توصیه می شود.

با این حال ، این مدت زمان ممکن است با توجه به شدت جرم در منطقه  تنظیم شود. به عنوان مثال ، برای مناطقی با خطر کم ، زمان نگهداری ممکن است به جای 31 روز توصیه شده به 14 روز کاهش یابد.

یک مکان عمومی پرخطر ، مانند مرکز شهر که ممکن است تصاویر ارزشمندی از یک جنایت یا حادثه بزرگ را ضبط کند ، باید فیلم را برای 31 روز یا حتی  بیشتر ، حفظ کند.

که ممکن است برای پلیس مفید باشد که ممکن است بخواهد ویدئوی یک رویداد را چند روز قبل و بعد از حادثه بررسی کند  .

در حالی که 31 روز مدت نگهداری توصیه شده برای فیلمبرداری منظم دوربین مدار بسته است ، فیلم های ضبط شده پس از حادثه ممکن است در صورت لزوم به مدت طولانی تری نگه داشته شوند.

اگر حادثه ای که در حال بررسی است  ، توصیه می شود فیلم مربوطه را در یک دستگاه ذخیره سازی جداگانه کپی کنید.

این امر به این دلیل انجام می شود که افراد مورد نظر ممکن است درخواست هایی را مطرح کرده و طی سه سال پس از رویداد ادعا شده ، درخواست رسیدگی کنند.

نگهداری این نوع فیلم برای مدت طولانی ممکن است برای شما مفید باشد زیرا می توانید از آن به عنوان مدرکی برای ثابت کردن ادعاهای بی مورد علیه کسب و کارتان استفاده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button