همه چیز درباره تعامل سیستم ها در ساختمان هوشمند
ساختمان هوشمند
جولای 10, 2021
دوربین مداربسته مخفی
دوربین مدار بسته مخفی
آگوست 25, 2021

مدت زمان ضبط دوربین مدار بسته

مدت ضبط تصاویر دوربین مدار بسته   

مدت زمان ضبط تصاویر دوربین های مدار بسته    

مدت ضبط تصاویر دوربین مدار بسته  بر اساس نوع دوربین مدار بسته و مکان استفاده شده از دوربین می تواند بسیار متفاوت باشد. قدم اول برای ضبط بهتر دوربین های مدار بسته، اطمینان از روشن بودن این دوربین ها و سالم بودن آن ها است. پس باید به صورت دوره ای و در بازه های مشخص نسبت به بررسی این دوربین ها اقدام شود.

در مکان های عمومی اهمیت مدت زمان ضبط دوربین مدار بسته اصفهان بسیار بیشتر است. برای حفظ امنیت این مکان ها باید این بازه زمانی مناسب باشد. ظرفیت ذخیره سازی دوربین های مدار بسته ارتباط مستقیمی با مدت زمان ضبط دوربین مدار بسته خواهد داشت. برای ضبط طولانی مدت با دوربین های مدار بسته باید از نمونه های دارای ظرفیت بیشتر استفاده کرد.

ظرفیت دوربین ها به چه عواملی بستگی دارد؟

ظرفیت دوربین مدار بسته بر اساس میزان هزینه تعیین شده برای آن مشخص می شود. بر اساس هزینه پرداخت شده برای یک دوربین مدار بسته، شما دوربین دارای ظرفیت بهتری را خریداری می کنید.

عوامل موثر بر مدت زمان ضبط دوربین مدار بسته

 

مدت زمان ضبط دوربین مدار بسته بستگی به موارد خاصی دارد که به صورت زیر طبقه بندی خواهند شد. نظر شما در مورد این عوامل و مواردی که ذکر می کنیم، چیست؟

مدت زمان ضبط دوربین مدار بسته بستگی به ظرفیت هارد دیسک ها خواهد داشت. این مورد می تواند یکی از مهم ترین موارد موثر بر مدت زمان ضبط این دوربین ها باشد.

تعداد دوربین های به کار رفته در سیستم های مدار بسته بر مدت زمان ضبط آن اثر بسیار زیادی خواهد داشت. میزان مگاپیکسل و رزولوشن از مهم ترین مواردی است که بر روی بازه زمانی ضبط دوربین های مدار بسته اثر مستقیمی خواهد داشت.

تنظیمات ضبط دستگاه های مدار بسته اثرات بسیار مستقیم و مهمی بر روی این دوربین ها خواهد داشت. شما باید برای افزایش مدت زمان ضبط دوربین مدار بسته این تنظیمات را به درستی انجام دهید. حالت های ضبط دستگاه اثر مستقیمی بر روی این دستگاه ها داشته و قدرت آن ها را در ضبط تصاویر افزایش می دهد.

تعداد fps ثبت شده در دستگاه ثبت اثرات بسیار مستقیمی بر روی این دستگاه خواهد گذاشت. عوامل ذکر شده در این بخش اثر فوق العاده ای در افزایش میزان ضبط دوربین های مدار بسته خواهند داشت.

 رابطه ظرفیت هارد دیسک ها و تعداد آن ها با مدت زمان ضبط دوربین

مدت زمان ضبط دوربین مدار بسته ارتباط مستقیمی با تعداد هارد دیسک ها و ظرفیت ثبت تصاویر و فیلم ها در آن ها دارد. این ارتباط به قدری نزدیک است که به تنهایی آن را می توان شاهراه رسیدن به مدت زمان ضبط بیشتر تصاویر توسط دوربین ها دانست. برای ارتقای کیفیت و افزایش حافظه دستگاه ها باید از تعداد مناسب این هارد دیسک ها استفاده کرد. میزان کیفیت این دستگاه ها نیز در تعیین ظرفیت آن ها بسیار موثر است. حافظه های داخلی این دستگاه های ضبط، قدرت نگهداری تصاویر تا چندین ماه متوالی را به صورت مستمر خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button