مزایای نصب دزدگیر و اینکه برای چه اماکنی باید دزدگیر نصب کنیم

مزیت دوربین مدار بسته
مزیت دوربین مدار بسته و کاربرد آن در دنیای مدرن :
نوامبر 22, 2020
دستگاه ان وی ار DIESPI-P-NV-3110 ظرفیت ذخیره سازی دوربین مداربسته
ظرفیت ذخیره سازی دوربین مدار بسته
دسامبر 31, 2020

مزایای نصب دزدگیر و اینکه برای چه اماکنی باید دزدگیر نصب کنیم

مزایای نصب دزدگیر

مزایای نصب دزدگیر و می خواهیم بدانیم آیا دزدگیر برای همه اماکن نیاز است ؟

مزایای نصب دزدگیر توسط سما هوشمند همانطور که میدانید دزدگیر سیستمی یکپارچه است که هنگام ورود شخص یا اشخاصی به حریم شخصی تعیین شده با هشدارهای نوری و صوتی افراد ساکن را مطلع می سازد.

 

اما سوال اینجاست آیا برای هر سازه ای که ساخته می شود باید دزدگیر نصب کرد ؟ یا آیا دزدگیر برای همه اماکن نیاز است ؟ برای پاسخ به این سوال لطفا ادامه مقاله را مطالعه فرمایید.

بدیهی است دزدگیر در مکان هایی نصب می شود که دارایی ، اموال ، اسناد ، اشیای عتیقه یا قیمتی ، طلا و جواهر در آنجا وجود داشته باشد و برای جلوگیری از به سرقت رفتن آنها ضروری است که سیستم دزدگیر وجود داشته باشد.

نصب سیستم دزدگیر علاوه بر جلوگیری از سرقت و ورود افراد غیر مجاز با هشدار به موقع سبب جلوگیری از آتش سوزی نیز می شود.ولی اگر ساختمان شما هیچ کدام از ویژگی ها را ندارد نیازی به صرف هزینه و نصب دزدگیر نیست .

پس در مزایای نصب دزدگیر  ؟میتوان پاسخ داد ، برای مکان هایی که دارای وسایل و اشیای قیمتی هستند ، یا ساختمان های تجاری ، فروشگاه های زنجیره ای ، بوتیک ها برای برقراری امنیت بیشتر و مکان هایی که ورود و خروج افراد باید تحت کنترل باشد نیاز است و حتی در منازل مسکونی نیز به اختیار صاحب خانه می توان دزدگیر نصب نمود.

به طور خلاصه می توان گفت دزدگیر برای این مکان ها لازم به نصب است :

بانک ها و موسسات مالی ،جواهر فروشی ها ،موزه ها،منازل مسکونی، ویلا، باغ،ساختمان های اداری و تجاری ،رستوران ها و هتل ها،انواع فروشگاه ها و مغازه ها و حتی انبار و پارکینگ و یا هر فضای بازی که می خواهید عبور و مرور افراد را تحت نظر بگیرید.

بر چه اساسی دزدگیر خاصی را نصب می کنند ؟

اما نوع دزدگیر استفاده شده بنا به نوع کاربری محل باید متفاوت باشد.که با مشاوره و راهنمایی های شرکت نصب و راه اندازی دزدگیر می توان تصمیم درستی گرفت.

برای مثال در جواهر فروشی از پدال یا شاسی دزدگیر در زیر میز یا مکانی که صاحب مغازه به آن دسترسی دارد استفاده می شود تا هر موقع صاحب مغازه احساس خطر کرد با فشار دادن دزدگیر نزدیکترین گشت پلیس را خبردار کند.

در منازلی که حیوان خانگی نگهداری می شود باید از دزدگیری استفاده کرد که مجهز به سنسور وزنی باشد نه سنسور حرکتی.

از دزدگیر هایی که مجهز به سنسور چشمی هستند ، برای نصب بر گاو صندوق ها رایج است. که این سنسور ها با اشعه مادون قرمز کار می کنند و اگر فردی وارد محیط شود و دمای بدن او از دمای تعریف شده بیشتر باشد به عنوان اعلام خطر هشدار می دهد.

دزدگیر اماکن بیسیم را نیز میتوان در ملک خصوصی یا شرکت و … نصب کرد و مزیتی که دارد این است که می توان آن را از راه دور کنترل کرد و میزان امنیت بسیار بالایی دارد.

در دزدگیر اماکن سیم کارتی به محض وجود خطر به طور خودکار با صاحب خانه یا مدیر ساختمان تماس گرفته می شود و به دلیل هوشمند و درصد امنیت بالا خریدار زیادی دارد.

حال دوباره برگردیم به پرسش اول آیا دزدگیر برای همه اماکن نیاز است ؟ استفاده و نصب دزدگیر اماکن سیم کارتی در جاهای خط تلفن شهری وجود ندارد فوق العاده ضروری است.

از دزدگیر اماکن سخنگو که قیمت نسبتا مناسب تری دارد در مناطق مسکونی و تجاری بیشتر استفاده می شود که در صورت وجود خطر پیام های صوتی که از قبل ضبط شده را به مخاطبین ارسال می کند اما قابلیت کنترل از راه دور را ندارد و در صورت قطع ارتباط و سیم های تلفن بصورت غیرفعال در می آید.

باید برای حفاظت از اموال و دارایی ها و اسناد و مدارک مهم و حیاتی از هزینه کردن نترسید و از نصب دزدگیر در اصفهان توسط شرکت سما هوشمند  که مناسب مکان مورد نظر است استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button