مزیت دوربین مدار بسته و کاربرد آن در دنیای مدرن :

اهمیت دوربین مدار بسته
اهمیت دوربین مدار بسته برای امنیت مشاغل و اماکن و منازل مسکونی
نوامبر 10, 2020
مزایای نصب دزدگیر
مزایای نصب دزدگیر و اینکه برای چه اماکنی باید دزدگیر نصب کنیم
دسامبر 24, 2020

مزیت دوربین مدار بسته و کاربرد آن در دنیای مدرن :

مزیت دوربین مدار بسته

مزیت دوربین مدار بسته و کاربرد آن در دنیای مدرن :

مزیت دوربین مدار بسته اگر در محلی هیچ دوربین مدار بسته ای وجود نداشته باشد،در صورت وقوع جرم ، مراحل شناسایی ، پیگیری و دستگیری مجرمین بسیار سخت و یا غیر ممکن می‌شود. حتی اگر شاهدین عینی هم در صحنه جرم وجود داشته و با چشمان خود شاهد و ناظر وقوع جرم بوده باشند.

پس یکی از اساسی ترین مزیت دوربین مدار بسته پیشگیری از وقوع جرم و یا سهولت پیگیری مجرم می باشد.اولین و مهم ترین مزیت دوربین مدار بسته ، تضمین امنیت مکانی است که دوربین در آنجا نصب شده است. با ورود این امکان به بازار به سرعت مورد استقبال واقع شد چرا که امروزه آمار دزدی ، بمب گذاری ، تیراندازی و … به طور چشمگیری افزایش یافته است.دوربین مدار بسته را می توان در محل های مسکونی یا عمومی نصب کرد.

اگر دوربین مدار بسته را در منزلتان نصب کنید ، ابتدایی ترین مزیت دوربین مدار بسته برای شما این خواهد بود که خیالتان از امنیت و ایمن بودن اموالتان راحت خواهد شد و در صورت هرگونه خسارت و دزدی ، تمامی فیلمها بصورت ثبت و ضبط شده داخل حافظه دوربین ها وجود دارد و با دردسر کمتری می توانید مجرم یا مجرمین را شناسایی و پیگیری کرد .

اگر دوربین مدار بسته را در محیط های عمومی مانند فروشگاه‌های زنجیره ای و مغازه‌ها ، کتابخانه‌ها ، فرودگاه‌ها و مجتمع های مسکونی ، چهارراه ، فروشگاه‌های زنجیره‌ای ، پارکینگ‌های عمومی، موزه‌ها ، سالن‌های همایش ، ادارات و … نصب کنید ، بسته به کاربری آن مکان امنیت ساختمان را چندین برابر می کند.

 

 

مزیت دوربین مدار بسته در فروشگاه های زنجیره ای

با استفاده از تصاویر 360 درجه ای که ارائه می دهد میتواند از وقوع جرائم پیشگیری کند به ‌طوری که وقتی فرد ، افراد و یا حرکات مشکوک در یک ناحیه دیده شود، می‌توان سریعاً نیروهای امنیتی را به منطقه فرستاد تا از وقوع جرم و هرج و مرج جلوگیری کرد و یا مجرمان را پیگیری کرد .بدین ترتیب میزان وقوع جرم و جنایت هم کاهش می یابد .دوربین های مدار بسته مجهز به تکنولوژی تشخیص چهره می باشند که می توان آن را چاپ یا حتی در فضاهای مجازی و رسانه ها منتشر کرد.

 

قابلیت دید در شب

این دوربین ها قابلیت دید در شب نیز دارند وحتی در تاریکی هم می توانند چهره افراد را تشخیص دهند ، به همین دلیل ماموران پلیس با سرعت بیشتری می توانند آنها را شناسایی و دستگیر کنند. بنابراین وجود و نصب دوربین مدار بسته سبب کاهش و پیشگیری از وقوع جرم نیز می شود.

ثبت و ضبط تصاویر یکی دیگر از مزیت دوربین مدار بسته می باشد.از این اسناد میتوان در دادگاه برای اثبات گناهکاری و یا بی گناهی افراد استفاده نمود.بنابراین از  دوربین مدار بسته می توان به تضمین امنیت و در نتیجه کاهش ترس مردم و بالا رفتن حس امنیت اشاره کرد.

چهارراه ها ، اتوبان ها و تمامی مسیر های رفت و آمد ماشینی یکی دیگر از جاهایی است که می توانید دوربین های مدار بسته را مشاهده کنید. دوربین مدار بسته در این مکان ها کمک به رعایت هر چه بیشتر نظم و مقررات رانندگی از طریق ثبت سرعت غیر مجاز ، رد شدن از چراغ قرمز و … می باشد. همچنین اداره پلیس می تواند با پخش تصاویر ضبط شده گزارشی از وضع راه ها و یا آمار تصادفات را ارائه دهد .پس کمک به مدیریت شهری و اجرای قانون از جمله مزیت دوربین مدار بسته است.

فروش انواع دوربین مدار بسته اصفهان در سما هوشمند

 

دوربین مداربسته اصفهان

سیستم اعلام حریق اصفهان

دزدگیر در اصفهان

شرکت های دوربین مداربسته در اصفهان

هوشمند سازی ساختمان در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button