عملکرد سیستم اعلام حریق
عملکرد سیستم اعلام حریق
فوریه 4, 2021
مزایای سیستم اعلام حریق
مزایای سیستم اعلام حریق
فوریه 24, 2021

مهمترین کاربرد دوربین مداربسته

مهمترین کاربرد دوربین مداربسته

مهمترین کاربرد دوربین مداربسته

عملکرد دوربین مداربسته و مهمترین کاربرد دوربین مداربسته به این صورت است که در یک مکان خاص و تحت زاویه مشخصی توسط پرسنل متخصص نصب می شود تا یک منطقه را تحت نظارت خود بگیرد، این وسیله به صورت ۲۴ ساعته از مکان مورد نظر ویدیو ضبط می کند و آن را در یک حافظه مشخص ذخیره می کند. برخی از آنها قادر هستند به صورت مستقیم تصویر را به دست کاربر برساند و فرقی نمی کند کاربر در کجای دنیا قرار دارد فقط با فشار دادن چند کلید قادر هستند از وضعیت مورد نظر با خبر شوند.

انواع مختلفی از دوربین مداربسته اصفهان وجود دارد که می توانید متناسب با نیاز خود از آنها استفاده کنید، برخی گران و البته کاربرد زیادی دارند و برخی دیگر ارزان و کاربرد معمولی برایتان ایفا می کنند.

از اواسط دهه ۱۹۹۰ به بعد، شهرهای زیادی در دنیا تصمیم گرفتن از دوربین مداربسته در فضاهای عمومی مختلف و مشاغل مستعد سرقت از جمله پروژه های مسکونی، مدارس و ادارات پارک های عمومی استفاده کنند. بر اساس مطالعات صورت گرفته در این زمینه مشخص شد استفاده از این ابزار منجر به کاهش ۵۱ درصدی جرم می شود.

دوربین مداربسته

هنوز تحقیقات زیادی برای تعیین اثربخشی دوربین های مدار بسته در پیشگیری از وقوع جرم باید انجام شود. با این حال، ما می دانیم که این وسیله الکتریکی کوچک نقش مهمی در برخی از جرایم مشهور داشته است. نیروهای پلیس معمولا پس از بروز یک جنایات به دنبال شواهد هستند و بهترین گزینه معمولا ویدیو ضبط شده توسط دوربین ها است. علاوه بر این، دوربین ها نقش بسیار مهمی در پیدا کردن مظنونان یا قربانیان دارند و از سوی افسران مبارزه با تروریسم به عنوان ابزاری اساسی در ردیابی مظنونان تروریستی مورد توجه قرار گرفته است.

در مواجهه با تقاضا برای تدوین تدابیر امنیتی بهتر و یافتن راهبردهای مقرون به صرفه تر برای پیشگیری از وقوع جرم، سازمان های حساس و مراکز مختلفی مانند بانک ها، خانه ها و فروشگاه ها، اکنون بیش از هر زمان دیگری به سمت استفاده دوربین مداربسته روی آورده اند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button