قسمت اول نکات خرید دوربین مدار بسته
قسمت اول نکات خرید دوربین مدار بسته
نوامبر 10, 2021

نکات مهم خرید دوربین مدار بسته

نکات مهم خرید دوربین مدار بسته

نکات مهم خرید دوربین مدار بسته

نکات مهم خرید دوربین مدار بسته را در مقالات قبلی خوانده اید در ادامه به چند نکته اساسی دیگر برای خرید دوربین می پردازیم :

 

 آیا نصب و راه اندازی آسان است؟

به طور کلی، نصب و راه اندازی بهترین دوربین مداربسته اصفهان بی سیم ساده ترین راه است زیرا هیچ کابلی در آن وجود ندارد. سهولت نصب دوربین مداربسته عمدتاً به موقعیت و نصب بستگی دارد. دوربین‌های دارای پایه‌های مغناطیسی یا پدهای چسبنده به راحتی نصب می‌شوند، اما برای مدت زمان  طولانی‌مدت، پیچ‌کردن دوربین روی دیوار یک راه مطمئن است.

اگر دوربین مداربسته دارای پان/شیب خوبی باشد، ممکن است نیازی به موقعیت یابی دقیق نداشته باشد . می توانید  آنها را روی یک میز یا کمد بلند قرار دهید.

با این حال، اگر برای نصب دوربین مداربسته، سوراخ‌ها و پین‌های قالب‌گیری چکشی و پیچ‌کردن آن‌ها نیاز باشد، نصب ممکن است دشوار باشد و ممکن است به کمک حرفه‌ای نیاز داشته باشد. برخی از تامین کنندگان دوربین مدار بسته  نصب رایگان را در هنگام خرید ارائه می دهند. یک محصول خوب دوربین مداربسته همراه با پایه نصب و پیچ ارائه می شود.

برای اولین بار استفاده، ممکن است نیاز داشته باشید که یک برنامه را از فروشگاه Google Play بر روی گوشی خود دانلود کنید، آن را نصب کنید، ثبت نام کنید و با اسکن کد QR روی دوربین، احراز هویت را انجام دهید که فقط چند دقیقه طول می کشد . به طور کلی، فرآیند راه اندازی یک دوربین مداربسته در عصر حاضر باید یک فرآیند آسان باشد.

 

 

آیا می توان از آن برای چت تصویری با خانواده خود استفاده کرد؟

دوربین های مدار بسته با میکروفون داخلی وجود دارد که امکان ارتباط دو طرفه را فراهم می کند. این برای افرادی مفید است که می خواهند با فرزندان خود در خانه در تماس باشند و ایمنی و امنیت آنها را تضمین کنند.

 

 آیا ضد آب است؟

برای دوربین مداربسته در فضای باز ، عایق رطوبتی ضروری است. اگر می خواهید فضای روبروی مغازه، خانه یا هر فضای بیرونی دیگری را کنترل کنید، باید به دنبال دوربین های مداربسته ضد آب باشید.

 

 لوازم جانبی موجود در جعبه چیست؟

قبل از انتخاب دوربین مداربسته ، باید جزئیات مربوط به محتویاتی را که در هنگام خرید آن دریافت خواهید کرد، بررسی کنید. محتویات کلیدی که باید به دنبال آنها باشید تجهیزات نصب مانند پایه نصب، پیچ های برق، کابل ها و آداپتور برق است. گاهی اوقات دوربین های مداربسته ارزان قیمت با آداپتور برق عرضه نمی شوند و این هزینه اضافی خواهد بود. بنابراین مطمئن شوید که همه اینها را در پکیج خود دارید.

 

 تعداد LED های مادون قرمز در دوربین

LED های مادون قرمز لامپ های کوچکی هستند که در کناره های لنز در مرکز قرار دارند. اینها نور مادون قرمز را در شب برای دید در شب فراهم می کنند. هرچه تعداد LED ها بیشتر باشد، کیفیت ضبط در شب بهتر خواهد بود.

 

 حداکثر برد دوربین

حداکثر برد  دوربین مدار بسته به فاصله کانونی لنز و اندازه سنسور تصویر بستگی دارد. هر چه برد بیشتر باشد ، اجسامی که از فواصل دور گرفته می شوند واضح تر خواهند بود. برد بالاتر برای دوربین های مدار بسته در فضای باز ضروری است. دوربین مداربسته باید حداقل 20 تا 25 متر برد داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button