نصب دزدگیر در اصفهان
نصب دزدگیر در اصفهان
اکتبر 20, 2020
اهمیت دوربین مدار بسته
اهمیت دوربین مدار بسته برای امنیت مشاغل و اماکن و منازل مسکونی
نوامبر 10, 2020

گودآلارم چیست

گودآلارم

گودآلارم چیست

گودآلارم از برندهای مطرح  در زمینه دزدگیر سیم کارتی و تلفن ثابت به شمار می رود که در چند سال اخیر با پیشرفت زیادی روبرو بوده است و طرفداران زیادی را در سراسر دنیا به خود جلب کرده است. از مهمترین ویژگی این برند می توان به، پشتیبانی از اکثر سیم کارت ها و خطوط تلفن ثابت، امکان کنترل به واسطه نرم افزار و پیامک و همچنین مجهز بودن این سیستم به اپلیکیشن اندروید و ios  اشاره کرد.

 

به طور ساده می توان گفت گودآلارم، سیستمی است که برای تشخیص نفوذ، ورود غیرمجاز، به ساختمان یا منطقه دیگری مانند خانه یا مدرسه طراحی شده است. این نوع سیستم در دسته ابزارهای امنیتی قرار دارد و مراکزی همچون مسکونی، تجاری، صنعتی و نظامی را در برابر سرقت (سرقت) یا خسارت اموال و همچنین محافظت شخصی در مقابل متجاوزان محافظت می کند.

برخی از مدل های گودآلارم یک هدف واحد دارند و آن هم حفاظت از سرقت اموال است. اما مدل های جدید و به اصطلاح مدرن جزو سیستم های ترکیبی هستند یعنی هم از آتش سوزی و هم در برابر نفوذ افراد بیگانه محافظت می کنند. سیستم های هشدار نفوذ همچنین ممکن است با سیستم های نظارت تلویزیونی مدار بسته (CCTV) ترکیب شوند تا به طور خودکار فعالیت های متجاوز را ضبط کند، و ممکن است برای دسترسی به سیستم های کنترل درب های قفل شده برقی رابط باشد.

 

مهمترین کاربرد گودآلارم؟

مهمترین کاربرد گودآلارم محافظت از ورود افراد بیگانه و همچنین جلوگیری از بروز حوادثی از قبیل آتش سوزی می باشد. این ابزار مدرن و پیشرفته در انواع مدل ها تولید می شود و می توانید بر اساس بودجه خود و نیز متناسب با محیطی که در آن کار می کنید آن را انتخاب کنید.

از دیگر کاربردهای این سیستم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مطلع نمودن کاربر از تحریک سیستم در غیاب وی
  • قابلیت تنظیم مدت زمان آژیر
  • قابلیت دربازکن مستقل درب ورودی با ریموت
  • شارژر اتوماتیک این سیستم جهت افزایش عمر باتری
  • قابلیت پخش یا حذف پیغام های صوتی ضبط شده

سما هوشمند فروش انواع دوربین مدار بسته اصفهان ، هوشمند سازی ساختمان در اصفهان  ، دزدگیر در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button